O studium
Aktualności
Test kwalifikacyjny
Platforma internetowa
Formularz zgłoszeniowy
Galeria
Kontakt


Obozy językowe

Studium

 

opracowuje programy nauczania realizowane na letnich i zimowych obozach językowych organizowanych przez Biuro Turystyczne Project.

 

Nauka języka na obozach odbywa się poprzez "głębokie zanurzenie w języku", połączenie nauki z zabawą, sportami i rekreacją.

 

Uczniowie w czasie obozu uczestniczą w 2-godzinnych warsztatach językowych dziennie, w czasie których wykonują zadania nastawione głównie na mówienie i realizują projekty tematyczne.

Ponadto na zajęciach dodatkowych: sportowych, wycieczkach, quizach, konkursach, inscenizacjach itp. językiem obowiązującym jest język obcy, co zmusza do wysiłku intelektualnego, lecz jednocześnie jest przyjemnością.

 

Powoduje to, że uczestnicy obozów bezboleśnie i bez większego wysiłku utrwalają i poszerzają znajomość języka obcego oraz budzi się w nich i umacnia poczucie większej pewności siebie w używaniu języka obcego i poczucie własnej wartości i dumy z osiągniętych rezultatów.

 

Lektorami i wychowawcami grup językowych są doświadczeni, twórczy, o wysokich kwalifikacjach nauczyciele Studium Języków Obcych "Project".

tworzenie stron internetowych szczecin goleniw