O studium
Aktualności
Test kwalifikacyjny
Platforma internetowa
Formularz zgłoszeniowy
Galeria
Kontakt


angielski

Prosimy uprzejmie o sprawdzenie swojego planu zajęć według następujących działów: grupy początkujące, grupy średniozaawansowane oraz grupy maturalne i egzaminacyjne.

W każdym dziale grupy są uszeregowane alfabetycznie w pierwszej kolumnie: "Nazwa grupy w roku oświatowym 2017/2018" (nazwę tę macie Państwo na rachunkach otrzymanych od nas w ubiegłym roku oświatowym i prosimy jedynie zignorować pierwszą literkę "s" z kropeczką).

W następnych kolumnach znajdują się: aktualna nazwa grupy i aktualny plan zajęć. Cyfry rzymskie oznaczają numery sal. 

Zapraszamy na zajęcia od 24.09.2018 zgodnie z planem. 

 

 

 

L.p.

Nazwa grupy

w roku oświatowym

2017/2018

Nazwa grupy

w roku oświatowym

2018/2019

Plan zajęć

w roku oświatowym

2018/2019

Inicjały

nauczycieli

POCZĄTKUJĄCE

1.

 s. Direct English 1p. 1 2018/2019  Direct English 1 p. 1  Pn. 19.00 III (1x2)  ARa
2.  s. Direct English 1 p. 2 2018/2019  Direct English 1 p. 2  Czw. 19.00 XII (1x2)  MBo
3.  s. Incredible English 1 p.1 2018/2019  Incredible English 1 p.1  Pn. 16.30 VII, Czw. 16.30 VII (2x1)  BB, BB
4.  s. Incredible English 1 p.2 2018/2019  Yazoo 2 g.1  Pn. 16.30 XII, Śr. 16.30 XII (2x1)  HG, HG

5.

       

6.

   



ŚREDNIOZAAWANSOWANE i ZAAWANSOWANE

1. s.Direct English 1 p.1  Direct English 3 g. 2  Śr. 17.20 III (1x2)  ARa

2.

 s.Direct English 1 p.2  Direct English 3 g. 1  Pn. 18.10 IX (1x2)  MBo

3.

 s.Direct English 1 p.5 Z  Direct English 1 z 1 Z  Pt. 16.30 I (1x2)  MM

4.

 s.Direct English 1 z.2 Z      

5.

 s.Direct English 2 g.1 Z  Direct English 4 g. 1 Z  Śr. 18.30 XII (1x2)  TN

6.

s.Direct English 3 g.1 Z  Direct English 3 g. 3 Z  Czw. 17.20 III (1x2)  ARa

7.

s.Direct English 3 g.2 Z      

8.

s.Direct English 3 g.3  Direct English 4 g. 2  Pn. 17.20 III (1x2)  ARa

9.

 s.Direct English 3 g.4  Direct English 4 g. 3  Śr. 19.00 III (1X2)  ARa

10.

 s.Direct English 3 g.6 Z      

11.

 s.Direct English 5 g.1 Z  Direct English 5 g. 1 Z  Wt. 16.30 I (1X2)  ŁA

12.

s.Direct English 6 g.2 Z  Direct English 8 g. 2 Z  Wt. 19.00 VI, Czw. 19.00 VI (2X1)  TN, TN

13.

s.Direct English 6 g.3  EF P-Int. g.1  Wt. 18.10 XII (1X2)  KK

14.

s.Direct English 6 g.4 Z

     

15

s.Direct English 6 g.5  Direct English 8 g. 1  Pn. 19.00 XII (1X2)  TN

16.

s.Direct English 6 g.6 Z      

17.

s.EF Adv. g.1  Adv. Communication g.3  Wt. 19.00 II (1X2)  SH

18.

s.EF Elem. g.1  EF Elem. g.1  Wt. 17.20 III (1X2)  ARa

19.

s.EF Int. g.1      

20.

s.EF Int. g.2 Z  EF U-Int. g.1 Z  Czw. 19.00 III (1X2)  ARa

21.

 s.EF Int. g.3 Z      

22.

s.EF U-Int. g.1 Z  Konwersacje (A) g.1 Z Pn. 16.30 II (1X2)  SH

23.

 s.EF U-Int. g.2  Adv. Communication g.1  Wt. 17.20  II (1X2) SH 

24.

 s.English Children g.1 Z  English Children g.1 Z  Wt. 16.30 II, Czw. 15.40 II (2X1)  SH, SH

25.

s.Get Smart 3 g.1  Get Smart 3 g.1  Pn. 16.30 VI, Śr. 16.30 VI (2X1)  ADu, ADu

26.

s.Incredible English 1 p.1   Right on 1 g.1  Pn. 16.30 XIV, Czw. 18.10 XII (2X1)   MBo, MBo

27.

 s.Incredible English 1 p.2  Right on 1 g.2  Pn. 17.20 IX, Czw. 17.20 XII (2X1)  MBo,MBo

28.

s.Insight Int. g.1  Insight Int g.3  Pn. 17.20 VII, Czw. 16.30 II (2X1)  ML, SH

29.

 s.Insight Int. g.3  Insight Int. g.4  Pn. 18.10 II, Pn. 19.00 VIII (2X1)  SH, NJ

30.

s.Insight Int. g.4  Insight Int. g.1  Wt. 18.10 VII, Czw. 18.10 II (2X1)  ML, SH

31.

 s.Konwersacje (A) g. 1 Z  Konwersacje (A) g.2 Z  Wt. 18.10 VIII (1X2)  ŁA

32.

s.Konwersacje (A) g.3 Z      

33.

 s.Look 2 g.1 Z  Look 2 g.1 Z  Wt. 15.40 III, Czw. 15.40 III (2X1)  ARa, ARa

34.

 s.Next Move 2 g.1  Next Move 2 g.3  Wt. 17.20 VII, Czw. 18.10 VII (2X1)  ML, ML

35.

 s.Next Move 2 g.2  Next Move 2 g.2  Pn. 17.20 VIII, Śr. 17.20 VIII (2X1)  NJ, NJ

36.

s.Next Move 2 g.3  Next Move 2 g.1  Pn. 16.30 VIII, Śr. 16.30 VIII (2X1)  NJ, NJ

37.

s.Next Move 3 g.1  Smart Time 3 g.1  Śr. 17.20 VII (1X2)  ML

38.

 s.Oxford Heroes 1 g.1  Starland 3 g.1  Pn. 18.10 VIII, Śr. 18.10 VIII (2X1)  NJ, NJ
39.  s.Proficiency Masterclass g.1   Adv. Communication g.3 Wt. 19.00 II (1x2)  SH
40. s.Yazoo 2 g.1  Blaze 1 g.1  Pn. 18.10 VI, Śr. 18.10 VI (2x1)  ADu, ADu
41.    s.Yazoo 2 g.2  Yazoo 2 g.2  Pn. 17.20 VI, Śr. 17.20 VI (2x1)  ADu, ADu
42.  s. Insight Int. g.5 Z  Insight Int. g.2 Z  Pt. 16.30 III (1x2)  ARa
43.   s. CAE Result g.1  Adv. Communication g.2  Śr. 19.00 II (1x2)  SH
44.         

MATURALNE I EGZAMINACYJNE

1.

 s.Matura (A) R g.1  Matura (A) R g.1  Pn. 16.30 I (1x2)  ŁA

2.

 s. EGiÓ g.1 2018/2019  EGiÓ g.1  Wt. 19.00 VII, Czw. 19.00 VII (2x1)  ML, ML
3.  s. FCE g.1 2018/2019 FCE g.1  Śr. 17.20 II (1x2)  SH




Wpisz swój adres e-mail aby dodać go do listy mailingowej.
  


Dziś wypada święto:

brak ¶wi±t






tworzenie stron internetowych szczecin goleniw