O studium
Aktualności
Test kwalifikacyjny
Platforma internetowa
Formularz zgłoszeniowy
Galeria
Kontakt


angielski

Prosimy uprzejmie o sprawdzenie swojego planu zajęć według następujących działów: grupy początkujące, grupy średniozaawansowane oraz grupy maturalne i egzaminacyjne.

W każdym dziale grupy są uszeregowane alfabetycznie w pierwszej kolumnie: "Nazwa grupy w roku oświatowym 2021/2022" (nazwę tę macie Państwo na rachunkach otrzymanych od nas w ubiegłym roku oświatowym i prosimy jedynie zignorować pierwszą literkę "s" z kropeczką).

W następnych kolumnach znajdują się: aktualna nazwa grupy i aktualny plan zajęć. Cyfry rzymskie oznaczają numery sal. 

Zapraszamy na zajęcia od 19.09.2022 zgodnie z planem. 

 

 

 

L.p.

Nazwa grupy

w roku oświatowym

2021/2022

Nazwa grupy

w roku oświatowym

2022/2023

Plan zajęć

w roku oświatowym

2022/2023

Inicjały

nauczycieli

POCZĄTKUJĄCE

1.

s. A Direct English 1p.1 2022/2023   Direct English 1p.1  Pn. 18.10 I (1x2)  WG
2. s. Team Together 1 2022/2023   Team Together 1p.1  Wt. 17.20 XII, Czw. 17.20 XII (2x1)  WŁ, WŁ
3.        
4.        

5.

       

6.

   



ŚREDNIOZAAWANSOWANE i ZAAWANSOWANE

1.

s. Blaze 2g.1 

 Blaze 2g.1  Wt. 19.00 VII, Czw. 17.20 VII (2x1)  ML, ML

2.

 s. Blaze 2g.2  Blaze 2g.1  Wt. 19.00 VII, Czw. 17.20 VII (2x1)  ML, ML

3.

 s. CAE g.1  CAE g.1  Śr. 17.20 II (1x2)  SH

4.

 s. CAE g.2  CAE g.2  Pn. 17.20 II (1x2)  SH

5.

s. Direct English 1p.1  Direct English 3g.1   Pn. 17.20 III (1x2)  ARa

6.

s. Direct English 6g.1   EFP-Int. g.2  Wt. 17.20 III (1x2)  ARa

7.

 s. Direct English 7g.1 Z Direct English 8g.1 Z   Wt. 18.10 I (1x2)  ŁA

8.

 s. EF Elem. g.1  EFP-Int. g.1  Śr. 17.20 III (1x2)  ARa

9.

 s. EF P-Int. g.1 EFP-Int.g.2   Wt. 17.20 III (1x2)  ARa

10.

 s. EF P-Int. g.2 Z  EFP-Int. g.3 Z  Czw. 16.30 III (1x2)  ARa

11.

 s. EF U-Int. g.1  EFU-Int. g.1  Wt. 17.20 VII (1x2)  ML

12.

 s. EF U-Int. g.2  EFU-Int. g.1  Wt. 17.20 VII (1x2)  ML

13.

 s. English Children g.1 Z English Children g.1 Z   Pn. 15.40 II, Śr. 16.30 II (2x1)  SH, SH

14.

  s. English Children g.2 Z

     

15

 s. FCE Result g.1  FCE Result g.1  Czw. 17.20 II (1x2)  SH

16.

 s. FCE Result g.2  FCE Result g.2  Śr. 19.00 II (1x2)  SH

17.

 s. FCE Result g.3 Z FCE Result g.3 Z   Czw. 15.40 II (1x2)  SH

18.

 s. FCE Result g.4 Z  FCE Result g.4 Z  Czw. 19.00 II (1x2)  SH

19.

 s. Incredible English 1p.1 Incredible English 1z.1   Pn. 17.20 I, Śr. 17.20 I (2x1)  KM, KM

20.

 s. Team Together 1g.1 Team Together 1z.1   Wt. 16.30 I, Czw. 16.30 I (2x1)  KM, KM

21.

 s. Team Together 2g.1 Team Together 2g.1   Pn. 16.30 I, Śr. 16.30 I (2x1)  KM, KM

22.

 s. Wonderful World 1g.1 Wonderful World 1g.1   Pn. 15.40 VI, Czw. 15.40 VI (2x1)  ADu, ADu

23.

 s. Wonderful World 3g.2 Wonderful World 3g.2   Pn. 17.20 XII, Śr. 16.30 XII (2x1)  WŁ, WŁ

24.

 s. Wonderful World 3g.3 Wonderful World 3g.1   Pn. 16.30 VI, Czw. 16.30 VI (2x1)  ADu, ADu

25.

 s. Wonderful World 4g.3 Wonderful World 4g.1   Pn. 16.30 XII, Śr. 17.20 XII (2x1)  WŁ, WŁ

26.

 s. Wonedrful World 5g.1 Wonderful World 5g.1   Pn. 17.20 VI, Czw. 17.20 VI (2x1)  ADu, ADu

27.

 s. Wonderful World 5g.2  Egzamin 8-klasisty g.1  Pn. 18.10 VI, Czw. 18.10 VI (2x1)  ADu, ADu

28.

 s.Adv. Communication g.1  Adv. Communication g.1  Pn. 19.00 II (1x2)  SH

29.

s. Egzamin 8-klasisty g.1  Egzamin 8-klasisty g.1   Pn. 18.10 VI, Czw. 18.10 VI (2x1)  ADu,ADu

30.

       

31.

       

32.

       

33.

       

34.

       

35.

       

36.

       

37.

       

38.

       
39.        
40.        
41.         
42.         
43.         
44.         

MATURALNE I EGZAMINACYJNE

1.

       

2.

       
3.        

tworzenie stron internetowych szczecin goleniw